Siódemka na Stadionie Śląskim

18 maja na Stadionie Śląskim odbył się jubileuszowy 70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego. Zaliczane do cyklu World Athletics Continental Tour Silver wydarzenie było pierwszym międzynarodowym mityngiem lekkoatletycznym o tak wysokiej randze rozgrywanym w Polsce w sezonie 2024, a także sprawdzianem dla polskich lekkoatletów przed Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu. Wśród kibiców znaleźli się uczniowie lekkoatletycznych klas sportowych, którzy mogli śledzić występy nie tylko polskich ,ale również światowych gwiazd lekkiej atletyki. Wizyta naszych uczniów w tzw. kotle czarownic, to nie lada gratka dla kolekcjonerów autografów. Zabawy i emocji nie zabrakło, kto wie, może w przyszłości nasi uczniowie staną na lini startu stadionu śląskiego. Tego sobie i Wam życzmy!!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.