Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja w edukacji wczesnoszkolnej

Uczniowie klasy 1 a przygotowali dla swoich starszych koleżanek i kolegów przedstawienie z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. 29 kwietnia 2024 r. wszyscy zebrali się w sali gimnastycznej, aby na początku wspólnie odśpiewać hymn państwowy. Następnie młodzi artyści zabrali społeczność szkolną w podróż w czasie przez historię naszego kraju, prezentując ważne informacje dotyczące uchwalenia tej istotnej dla Polaków ustawy. Na scenie pojawili więc się konferansjerzy, reporterzy, szlachta, chłopi czy król. Ich piękny występ nie tylko ożywił przeszłość, ale także podkreślił niezwykłą wagę tego wydarzenia dla kształtowania naszej tożsamości. Na koniec spotkania uczniowie uroczyście zatańczyli poloneza.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.