Wyniki Szkolnego Konkursu Czytelniczo – Plastycznego: „Ilustracja do utworu patrona szkoły Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego”

Szkolny Konkurs Czytelniczo – Plastyczny odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-V oraz klasy VI-VII.
Zadaniem uczestnika Konkursu było wykonanie ilustracji do wybranego utworu K. I. Gałczyńskiego:
Ø Klasy IV-V – Ilustracje do utworów: „Strasna zaba”, „Dlaczego ogórek nie śpiewa”, „Pieśń o fladze” – Format A4
Ø Klasy VI-VII – Ilustracje do utworów: „Zaczarowana dorożka”, „Kronika olsztyńska”, „Pieśń o fladze” – Format A3

Zwycięzcy Konkursu:
v I miejsce Aleksandra Markuszewska uczennica klasy 6a – kategoria wiekowa – klasy VI-VII
v I miejsce Julia Kwiecień uczennica klasy 5a – kategoria wiekowa – klasy IV-V
v II miejsce Jakub Golibroda uczeń klasy 4c
v III miejsce Laura Nowaczyk uczennica klasy 4a
v Wyróżnienie Rozlia Jaworska uczennica klasy 5b
v Wyróżnienie Hubert Błaszczykowski uczeń kasy 5c

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla zwycięzców konkursu odbędzie się podczas obchodów w szkole „Dni Patrona Szkoły” (po feriach, w drugiej połowie lutego).

Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na szkolnej wystawie: „Konstanty Ildefons Gałczyński – patron naszej szkoły”.

Gratulujemy!

Małgorzata Sosna, Małgorzata Antosiewicz