CHARYTATYWNIE DLA ZWIERZĄT

21 grudnia odbył się finał zbiórki żywności i artykułów dla częstochowskiego schroniska i organizacji wspierających potrzebujące zwierzaki. Wzięliśmy udział w podsumowaniu akcji ,,Charytatywnie dla zwierząt” której organizatorem jest Zespół Szkół Technicznych, a współorganizatorami stowarzyszenia Aktywna Częstochowa i Częstokocham oraz Młodzieżowa Rada Miasta. Podczas całej akcji zebrano ponad 2 tony karmy, koce, leżanki i innych artykułów.Celem akcji było wsparcie czworonogów ze schroniska oraz pomoc w codziennej opiece nad zwierzętami organizacjom, które działają na terenie miasta. Z rąk Prezydenta Miasta Częstochowa Krzysztofa Matyjaszczyka otrzymaliśmy podziękowanie za zaangażowanie i udział w akcji. Dziękujemy bardzo wszystkim zaangażowanym w zbiórkę. 

Opiekun akcji  Katarzyna Duraj

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.