Mikołaj w „Siódemce”

Wszyscy niecierpliwie oczekujemy zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W klasach i na korytarzach pojawiły się choinki i dekoracje świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły. Jaka była radość, gdy do naszej szkoły zapukał również Mikołaj. Przybył w towarzystwie renifera, pięknych Mikołajek i swojego pomocnika – „siódemkowego” Lwa. Dzieci witały go z ogromnym entuzjazmem. W podziękowaniu za prezenty uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Mikołaj w tym roku nie zapomniał także o Dyrekcji, Nauczycielach i pozostałych pracownikach szkoły, dla których „Elfiki” przygotowały słodkie niespodzianki. Drogi Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.