Rekord województwa śląskiego Emilii Majewskiej 

 Rekord województwa śląskiego Emilii Majewskiej

Rekord województwa śląskiego Emilii Majewskiej

 

 

 

Koniec roku kalendarzowego, to podsumowanie osiągnięć zawodników biorących udział we współzawodnictwie sportowym na wysokim poziomie. W tym roku niezwykłym osiągnięciem może pochwalić się Emilia Majewska, która ustanowiła nowy rekord województwa śląskiego w biegu na 300m przez płotki
dziewcząt, kategorii U14. Rekord życiowy Emilki to czołowy wynik również w statystykach ogólnopolskich. Jest to pierwszy, tak duży sukces uczennicy naszej szkoły, bowiem nikt wcześniej nie znalazł się na tablicy rekordów lekkoatletycznych naszego województwa. Dzięki temu Emilka znalazła się w towarzystwie, takich sław lekkiej atletyki, jak Justyna Święty Ersetic czy Ewa Swoboda. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.