DZIEŃ MISIA W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

Miękki, puchaty…

Do przytulania, głaskania, zasypiania, zabawy…

O kim mowa?

Oczywiście o Pluszowym Misiu, który 25 listopada obchodził swoje święto. Moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Ta niezastąpiona zabawka i najlepszy przyjaciel dzieci i ma swoją ciekawą historię, sięgającą początków ubiegłego stulecia. Miś pojawił się po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych. Od tego momentu niedźwiadek stał się inspiracją.

Wszystkie dzieci z klas młodszych uczestniczyły w radosnym święcie, przynosząc do szkoły swoje ukochane misie. Duże, małe, szare, brązowe, beżowe, białe – misie pojawiły się w naszych salach lekcyjnych, na korytarzach. Dzieci opowiadały o swoich zabawkach i wesoło bawiły się przy rytmach piosenek o misiach.

Dzień Misia 1-3.mp4

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.