Ślubujemy…

27 października 2023 roku uczniowie klasy pierwszej zostali włączeni w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Częstochowie. Wydarzenie to wzbudziło wiele emocji zarówno wśród uczniów, rodziców, jak i nauczycieli. W czasie pięknej akademii nasi pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalne. Najważniejszym jednak momentem tej uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania oraz dokonanie przez panią Dyrektor aktu pasowania na ucznia. Pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi Polakami; dbać o dobre imię swojej klasy oraz szkoły; uczyć się pilnie; szanować wszystkich, którzy pracują w szkole; być dobrym kolegą; swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom oraz nauczycielom. Uczniowie zostali także pasowani na czytelnika biblioteki szkolnej. Ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.

Kochane Pierwszaki! Życzymy Wam samych sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych oraz radości ze zdobywania wiedzy.

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.