Kulinarny Dzień Chłopaka

Uczniowie klas 1a, 2a i 2b w ramach Dnia Chłopaka udali się na wycieczkę do restauracji ,,Z mąki’’ na warsztaty kulinarne. Jej celem była integracja klas. Uczniowie mieli okazję wziąć udział w warsztatach robienia pizzy. Na przygotowanym cieście układali swoje ulubione dodatki, tworząc własne kompozycje smakowe. Wszystkie pizze wyglądały bardzo apetycznie. Dzięki temu wyjściu nasi uczniowie dowiedzieli się również, na czym polega praca w takim miejscu oraz poznali różne ciekawostki na temat włoskiego przysmaku. Dzieci miały też możliwość przypomnienia sobie zasad kulturalnego zachowania się w pizzerii, a także przy stole podczas posiłku. Wycieczka była bardzo udana. Wszyscy wrócili z niej w doskonałych humorach.

GALERIA ZDJĘĆ – Kulinarny Dzień Chłopaka

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.