Wojewódzki Finał Festiwalu Sztafet

Kolejnym sukcesem pochwalić się może grupa lekkoatletów, która w pięknym stylu zwyciężyła wojewódzkie zmagania sztafetowe. Na stadionie miejskim w Rudzie Śląskiej odbyły się wojewódzkie finały festiwalu sztafet. Nasza  reprezentacja po raz kolejny nie miała sobie równych. Po niezwykle widowiskowej walce zwyciężyła zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Każda z drużyn brała udział w sztafecie szwedzkiej (400m, 300m, 200m, 100m) oraz w sztafecie 4x100m. Skład reprezentacji dziewcząt: Wiktoria Męcik, Maja Rozbicka, Paulina Deska, Jagoda Trybuła, Lilianna Wysocka, Amelia Młynarczyk, Magdalena Grzyb, Anastazja Osowska.

Skład drużyny chłopców: Kryspin Michalik, Jakub Osowski, Mikołaj Cubała, Wiktor Wala, Mateusz Pędziwiatr, Ignacy Całko, Miłosz Piasecki, Aleksander Drewnik. Biegi sztafetowe stały się mocną stroną naszej szkoły, co cieszy, napawa optymizmem i radością. Gratulacje!!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.