Kolejne zwycięstwo Siódemki !!!

Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe były kolejnym etapem zmagań uczniów w arcytrudnych zawodach, jakimi są przełaje. Najlepsze drużyny z naszego miasta oraz powiatu walczyły o awans do finału wojewódzkiego. Reprezentacji Siódemki udało się to, aż w trzech kategoriach – igrzysk dzieci dziewcząt, igrzysk dzieci chłopców oraz igrzysk młodzieży szkolnej dziewcząt. Na ostatnim stopniu podium uplasowała się drużyna chłopców w ramach igrzysk młodzieży szkolnej. Trzecie miejsce, które zdobyli chłopcy było zdobyte dzięki pięknej i heroicznej walce. Gratulujemy i czekamy na finał wojewódzki.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 7 Igrzyska Dzieci: Paulina Deska, Jagoda Trybuła, Matylda Tomalska, Maja Rozbicka, Lilianna Wysocka, Amelia Młynarczyk, Anastazja Osowska, Magdalena Grzyb, Mateusz Pędziwiatr, Miłosz Piasecki, Wiktor Wala, Mikołaj Cubała, Aleksander Drewnik, Ignacy Całko, Jakub Osowski. 

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 7 Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Weronika Mermer, Antonina Wąsik, Lena Gawron, Martyna Milczarek, Julia Jakóbczyk, Emilia Majewska, Jan Matyjaszek, Adrian Jargosz, Eryk Staniec, Dawid Krygier, Maksymilian Churas, Patryk Sojda. 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.