Mistrzostwa Śląska w Lekkiej Atletyce

W miniony weekend na stadionie lekkoatletycznym w Rudzie Śląskiej zebrali się najlepsi lekkoatleci z całego województwa śląskiego. Wśród najlepszych z najlepszych nie mogło zabraknąć reprezentacji klubu sportowego CKS Budowlani, a wśród nich uczniów naszej szkoły. Warunki pogodowe nie rozpieszczały startujących, nie przeszkodziło to jednak naszej reprezentacji osiągnąć znakomite wyniki i zdobyć medale. Złotym medalem pochwalić się może Emilia Majewska w biegu na 300m oraz w sztafecie 4x100m. W tej samej sztafecie znalazła się również Amelia Młynarczyk. Milosz Piasecki i Mateusz Pędziwiatr wzmocnili klubową sztafetę 4x100m i wywalczyli srebrny medal. Z bardzo dobrymi wynikami wrócili do domu – Mają Gradoń, Jagoda Trybuła, Wiktor Wala w biegu na 1000m, Amelia Młynarczyk i Lilianna Wysocka w biegu na 100m, Mateusz Pędziwiatr, Miłosz Piasecki i Ignacy Całko w biegu na 300m, Paulina Deska i Aleksander Drewnik w biegu na 600m. Gratulacje, to jedne z poważniejszych zawodów w kalendarzu imprez sportowych.

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.