Podsumowanie kampanii społecznej „Aktywna Wiosna”

22 września  2023 r. w Szkole Podstawowej nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego odbyło się uroczyste podsumowanie kampanii społecznej ,,Aktywna Wiosna’’. Akcja ta prowadzona była w ramach programu upowszechniającego zasady profilaktyki zdrowotnej wśród dzieci i młodzieży w częstochowskich szkołach i placówkach. Głównym celem kampanii było promowanie aktywności fizycznej i zachęcenie do ograniczenia korzystania z transportu samochodowego. Punkty przyznawane były za dotarcie do szkoły na rowerze, hulajnodze (nie elektrycznej), rolkach, wrotkach czy też z kijkami do nordic walking. W uroczystości podsumowania i wręczenia nagród wzięło udział dziesięcioro najaktywniejszych uczniów      z naszej szkoły. Jest nam miło poinformować, że I miejsce w grupie uczniów klas VII -VIII zdobył nasz absolwent, Olaf Tomalski. Dzięki temu zwycięstwu otrzymał w nagrodę rower górski oraz kask rowerowy.

Akcja ta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów ,,Siódemki’’. Poniżej  przedstawiamy zwycięzców w poszczególnych kategoriach w naszej szkole:

Grupa uczniów klas I – III:
I miejsce – Marcelina Zasępa,
II miejsce – Kamila Kubik,
III miejsce – Wiktoria Nosowicz.

Grupa uczniów klas IV – VIII:
I miejsce – Olaf Tomalski,
II miejsce – Bartłomiej Stolarczyk,
III miejsce – Aleksander Pasieka.

Wszyscy chłopcy to nasi tegoroczni absolwenci.

Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy aktywnie włączyli się w kampanię społeczną  „Aktywna Wiosna”!!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.