Siódemkowy akcent na Stadionie Śląskim

Największe gwiazdy światowej lekkoatletyki wystąpiły na Stadionie Śląskim w ramach prestiżowego cyklu Diamentowej Ligi. Narodowy Stadion Lekkoatletyczny stał się areną zmagań mistrzów olimpijskich, medalistów mistrzostw świata i rekordzistów świata. Światowy gwiazdom towarzyszyli młodzi pasjonaci sportu, a wśród nich nasza uczennica Paulina Deska z klasy lekkoatletycznej 6b. Paulina, aby móc znaleźć się, w tak zacnym towarzystwie musiała wziąć udział w konkursie ogłoszonym przez organizatorów. Wygrana umożliwiała udział w asyście i prezentacji sportowców. Naszej uczennicy przypadło wyprowadzenie olimpijki w rzucie młotem Malwiny Kopron. Jak sama Paulina mówi: „to był zaszczyt i piękna przygoda”. Gratulujemy !!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.