Podwójne Mistrzostwo Śląska uczennic ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Częstochowie !!!

W ramach igrzysk dzieci na stadionie w Czeladzi 30 i 31 maja odbyły się finały wojewódzkie w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym. Każda reprezentacja musiała zwyciężyć dwa etapy-miejski i rejonowy, aby znaleźć się w wielkim finale. Pomimo dużej konkurencji, jak to bywa w konkursach i zawodach wojewódzkich, częstochowianki nie miały sobie równych, deklasując śląskie drużyny, sięgnęły po tytuł mistrzyń, zarówno w trójboju, jak i czwórboju lekkoatletycznym. Skład drużyny trójboju la: Anaastazja Osowska, Magdalena Grzyb, Natalia Kowalik, Rozalia Jaworska, Maja Żelezik. Skład drużyny czwórboju la: Emilia Majewska, Zuzanna Pietrasińska, Maja Gradoń, Weronika Mermer, Amelia Młynarczyk, Paulina Deska. 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.