Kolejny sukces uczniów „Siódemki”

17 czerwca 2023 r. na Starym Rynku w ramach obchodzonego Festiwalu ,,Wielokulturowości’’ odbyło się wręczenie nagród uczniom biorącym udział w konkursie artystycznym „Człowieku – masz swoje prawa’’ dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Polsko-ukraińskie, czteroosobowe jury oceniło prace w trzech kategoriach: dzieci z klas I-V w kategorii „Moja ilustracja praw człowieka”,  uczniowie klas VI – VIII – komiks pod hasłem „Człowiek, który ma prawa” oraz  uczniowie ze szkół ponadpodstawowych – praca filmowa pod hasłem ,,Masz prawo!”. Organizatorem konkursu był Urząd Miasta Częstochowy.

A oto wyniki naszych uczniów:

,,Moja ilustracja praw człowieka”                                                                                                                 

I miejsce – Emilia Stanek kl. I a

III miejsce – Wiktor Chrzuszcz kl. I a

Wyróżnienia: Kornelia Wróż kl. V b, Natan Kantorysiński kl. V b

Komiks pod hasłem „Człowiek, który ma prawa”

I miejsce – Nadia Pająk kl. VI b

II miejsce – Patryk Sojda kl. VI b

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.