NAGRODA PREZYDENTA MIASTA CZĘSTOCHOWY DLA KAI DUDKOWSKIEJ

 ,, Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń’’

5 czerwca 2023 r. w Miejskim Domu Kultury przy ul. Łukasińskiego 50/68 odbyła się gala wręczenia nagród Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów zdolnych. Z wielką przyjemnością informujemy, że wśród nich znalazła się uczennica naszej szkoły – Kaja Dudkowska z klasy 8 c. Nagroda przyznawana jest uczniom, których zainteresowania wykraczają poza program szkolny i którzy mogą poszczycić się znaczącymi osiągnięciami,     a w szczególności są laureatami konkursów interdyscyplinarnych, przedmiotowych i olimpiad. Kaja jest Finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2022/2023 oraz Laureatką Wojewódzkiego Konkursu „Matematyka w geografii”. Uczennica zdobyła także wiele nagród oraz wyróżnień w różnych konkursach powiatowych. Kaja wyróżnia się wielką pasją do nauki i nieprzeciętną obowiązkowością. Swoje zdolności  popiera systematyczną pracą.

Gratulujemy Kai ogromnego sukcesu, za którym kryją się duże zaangażowanie, niesamowite zdolności  i wyjątkowa pracowitość! Życzymy jej wielu kolejnych takich osiągnięć!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.