Mały Memoriał Ireny Szewińskiej

Już po raz czwarty na stadionie Gminnego Ośrodka Sportu w Konopiskach odbył się memoriał pod patronatem znakomitej lekkoatletki Ireny Szewińskiej. W zawodach wzięły udział dzieci z województwa śląskiego. Wśród nich znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. Całej imprezie przyświecał duch walki i zasad fair play. Przed całymi zawodami Emilia Majewska przeczytała apel olimpijski, a Paulina Deska oraz Maja Gradoń wniosły flagę olimpijską. Pomimo dużej konkurencji nasza reprezentacja zdobyła wysokie lokaty i mogła pochwalić się wieloma medalami. Memoriał, co roku organizowany jest przez Regionalny Komitet Olimpijski oraz Gminę Konopiska. Złote medale zdobyły: Amelia Młynarczyk w biegu na 100m i Emilia Majewska w biegu na 300m, obydwie zawodniczki ustanowiły rekordy życiowe. Srebrne medale zdobyli: Wiktor Wala, jednocześnie ustanawiając rekord życiowy w biegu na 600m, Jakub Osowski na 60m również z „życiówką”. Po brązowe medale sięgnęli: Maja Gradoń w biegu na 600m oraz Mateusz Pędziwiatr w biegu na 300m (rekord życiowy). Złoty medal w barwach CKS Budowlani zdobyła sztafeta 4x100m mix w składzie: Amelia Młynarczyk, Emilia Majewska, Mateusz Pędziwiatr oraz Dominik Kozieł. Z nowymi rekordami i czołowymi lokatami do domu wrócili: Anastazja Osowska 60m, Magdalena Grzyb skok w dal, Liliana Wysocka 100m, Aleksander Drewnik 300m, Miłosz Piasecki skok w dal. Po długiej nieobecności na zawodach wystartował Ignacy Całko, który po złamanym obojczyku powoli wraca do formy.

Gratulacje!!! Ekipa na medal 🥇

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.