Komers 2023 w ,,Siódemce’’

,, Dobre wspomnienia to takie, które potrafią sprawić, że na twarzy pojawi się uśmiech, a zarazem wzbudzą wielki żal za chwilami, które już minęły…’’

Po czasie wytężonej nauki i egzaminach ósmoklasisty przyszedł czas na zabawę. 7 czerwca 2023 r. w naszej szkole odbył się komers klas ósmych. Uczniowie rozpoczęli go w tradycyjny sposób – pięknie odtańczyli poloneza. Towarzyszyły mu ogromne emocje. Pojawiły się nawet ocierane ukradkiem łzy wzruszenia. Tańczący uczniowie zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Następnie głos zabrała pani dyrektor Joanna Ziółkowska-Nowak, która w ciepłych słowach zwróciła się do ósmoklasistów, życząc im udanej zabawy. Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie rozpoczęli swój bal w sali gimnastycznej, która w tym dniu zmieniła się nie do poznania. Mieniące się balony, kolorowe światła i niecodzienny wystrój wprawiły wszystkich w radosny nastrój. Oprawę muzyczną i świetną zabawę zapewnił zamówiony DJ, a w przerwach między tańcami był czas na wspólne, pamiątkowe zdjęcia i rozmowy. Nic więc dziwnego, że uczniowie jednogłośnie stwierdzili, iż wieczór ten na zawsze pozostanie  w ich pamięci.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu tego niezapomnianego wydarzenia. Szczególne słowa uznania i szacunku należą się Rodzicom, którzy poświęcili wiele czasu, wysiłku i troski, aby ta uroczystość przebiegła w tak radosnej i miłej atmosferze.

Przed naszymi ósmoklasistami jeszcze uroczyste zakończenie roku szkolnego i rozdanie świadectw, po którym nastąpi smutna chwila rozstania. Mamy jednak nadzieję, że czas spędzony w ,,Siódemce” był dla nich czasem pełnym radości, zdobywania wiedzy oraz potrzebnych w dorosłym życiu umiejętności.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.