Wymiana doświadczeń i wspólna nauka nauczycieli w Kraju Basków

Ostatnie „rzeczywiste” spotkanie w ramach projektu „Cloudlet – let’s meet in the clouds” odbyło się  w dniach 8-10 maja w Bilbao i poświęcone było podsumowaniu współpracy szkół z Hiszpanii, Łotwy, Chorwacji i Polski. Podczas intensywnych dyskusji skupiliśmy się na wykazaniu zmian i korzyści, jakie udział w programie Erasmus+ przyniósł naszym placówkom. Analizowaliśmy, jak program wpłynął na rozwój naszych szkół, w jaki sposób poszerzył nasze horyzonty edukacyjne i jakie nowe możliwości otworzył dla naszych uczniów. Podzieliliśmy się również najlepszymi praktykami i pomysłami, które będziemy mogli wykorzystać w naszej codziennej pracy.
Ponadto, podczas naszego pobytu w Bilbao, mieliśmy okazję poznać kulturę Kraju Basków i odkrywać piękno tego regionu Hiszpanii. Zwiedziliśmy okolice, ciesząc się niezwykłymi widokami i miejscami historycznymi. Jednym z najważniejszych punktów naszej wizyty było odwiedzenie muzeum sztuki współczesnej Guggenheima, gdzie mogliśmy podziwiać niezwykłe dzieła sztuki i zanurzyć się w inspirującej atmosferze kreatywności.
Spotkanie nauczycieli w Bilbao było nie tylko okresem pracy i dyskusji, ale również doskonałą okazją do integracji, wzajemnego wsparcia i twórczej inspiracji. Jesteśmy głęboko przekonani, że to spotkanie pozytywnie wpłynie na dalszy rozwój szkół i umocni więzi między nauczycielami z naszych krajów.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.