Środowiskowy Punkt Informacyjny o Szkołach Ponadpodstawowych (Targi Edukacyjne)

1 marca 2023 r. w naszej szkole uruchomiony został Środowiskowy Punkt Informacyjny o Szkołach Ponadpodstawowych.

Swoją ofertę przedstawiło dwadzieścia pięć szkół, zespołów szkół ponadpodstawowych – licea ogólnokształcące, technika i branżowe szkoły I stopnia. Uczniowie oraz ich rodzice skorzystali z indywidualnych konsultacji z nauczycielami uczącymi w tychże szkołach oraz z materiałów promocyjnych. Mieli okazję uzyskać rzetelne informacje nt. zasad rekrutacji do poszczególnych szkół. Swoją radą służyli również doradcy zawodowi, pracownicy Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej CIZ.

Przedsięwzięciu towarzyszyła wystawa prac plastycznych uczniów klas 1 – 3 nt. Zawód moich marzeń.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Informator o kierunkach kształcenia planowanych w szkołach ponadpodstawowych w Częstochowie w roku szkolnym 2023/2024

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.