Nauka i zabawa nie tylko z robotami

Dzień Otwarty - 22.02.2023

Dzień Otwarty – 22.02.2023

 

Dzień otwarty” był okazją do promocji realizowanego przez „Siódemkę” programu Erasmus+. Dzięki udziałowi szkoły w projektach unijnych powstała pracownia, która zyskała dostęp do nowoczesnego sprzętu pomagającego uczniom w zdobywaniu wiedzy i umiejętności w praktyce. Można tu znaleźć m.in. interaktywny monitor, laptopy z  nowoczesnym oprogramowaniem, drukarkę 3D, roboty edukacyjne, mikroskopy, stację pogodową i wiele innych pomocy dydaktycznych. Rodzice z przyszłymi uczniami naszej szkoły mieli możliwość odwiedzenia pracownia i skorzystania z jej wyposażenia. Goście dowiedzieli się o realizowanym obecnie projekcie „CLOUDLETSpotkajmy się w chmurach” oraz o wcześniejszych przykładach międzynarodowej współpracy, dzięki której szkoła mogła zainwestować w rozwój swojej infrastruktury i poprawić jakość nauczania, a uczniowie zyskali możliwość poznanie innych kultur, nawiązanie międzynarodowych kontaktów oraz poprawienia umiejętności językowych.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.