Dzień Świętego Walentego

14 lutego 2023 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Świętego Walentego, patrona miłości, popularnie zwany „Walentynkami”. W tym dniu w klasach 1-3 panował wspaniały nastrój. Już od samego rana było widać poruszenie i atmosferę „Walentynek”. W tym dniu uczniowie ubrani byli na czerwono lub mieli jakiś element ubioru w tym kolorze. Zorganizowano specjalną „pocztę walentynkową”, za pomocą, której uczniowie chcąc przekazać życzenia swoim sympatiom, przyjaciołom, wrzucali kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanego pudełka. W dniu Świętego Walentego korespondencja została doręczona do adresatów. Walentynki przyniosły uczniom wiele radości i uśmiechu. Dzień ten jest okazją, aby przypomnieć sobie, co jest w życiu najważniejsze – jest szansą do okazywania sobie serdeczności i życzliwości. Był to dzień pełen wrażeń i radości.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.