Konkurs Wiedzy o Sejmie RP

1 lutego 2023 r. w VIII LO Samorządowym im.gen.J. Sowińskiego w Częstochowie odbył się Konkurs Wiedzy o Sejmie RP. Organizatorami konkursu oraz fundatorami nagród byli: Marszałek Sejmu RP, Biuro Komunikacji Społecznej Sejmu RP oraz Poseł na Sejm Zdzisław Wolski. Przewodniczącym Jury Konkursowego był pan Rafał Piotrowski Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy.
Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas VII i VIII miasta Częstochowy i powiatu częstochowskiego.
Uczniowie naszej szkoły z klasy VIII c wykazali się dużą wiedzą na temat historii i funkcjonowania władzy ustawodawczej w Polsce. I miejsce zdobył Jakub Nowak, II miejsce Daria Łukaszewska, V miejsce w konkursie zajęła Kamila Jagusiak.
Gratulacje !!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.