Halowe Ogólnopolskie Zawody Lekkoatletyka dla Każdego

W przepięknej hali sportowej w Spale, w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich, podczas ogólnopolskich zawodów lekkoatletycznych rywalizowało ze sobą 700 zawodników z całej Polski. Wśród najlepszych zawodników z kraju znalazła się również mocna reprezentacja Siódemki. Ekipa z naszej szkoły wraz z kolegami i koleżankami z województwa śląskiego walczyła o najwyższe lokaty. Forma, jaką pokazali nasi reprezentanci nie zawiodła i Pani trener Żaneta Trąbczyńska mogła cieszyć się z przysłowiowego worka medali swoich podopiecznych. Srebrne medale zdobyli: Jagoda Trybuła debiutująca w biegu na 1000m, Amelia Młynarczyk w biegu na 60m, przegrywając złoty medal jedynie 0,01 sekundy. Na pocieszenie, Amelia ustanowiła w eliminacjach najlepszy wynik w kraju w kategorii U12 na 60m. Wiktor Wala brązowy medal w biegu na 600m, Maja Gradoń w biegu na 1000m, Mateusz Pędziwiatr w skoku w dal. Niewiele do medalu zabrakło Miłoszowi Piaseckiemu w skoku w dal oraz Emilce Majewskiej w biegu na 60m ppł. Na tak wysokiej randze zawodach debiutowali Lilianna Wysocka w biegu na 60m, Ignacy Całko i Paulina Deska w biegu na 300m. Rekordem życiowym pochwalić się może Zuzanna Pietrasińska, która wygrała swoją serię, ale do medalu, tym razem zabrakło. Gratulujemy !!! 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.