Sukcesy w pływaniu

Pływacka reprezentacja szkoły

Pływacka reprezentacja szkoły

 

22 listopada na krytej pływalni MOSIR w Częstochowie przy ulicy Niepodległości odbyły się Igrzyska Dzieci w Pływaniu. Nasza szkoła zdobyła drużynowo II miejsce w kategorii dziewcząt i II miejsce w kategorii chłopców. Reprezentacja szkoły liczyła 16 osób, 8 dziewcząt i 8 chłopców (po dwie osoby z każdego rocznika chłopców i dziewcząt). Rywalizowały roczniki 2010 i młodsi, każdy zawodnik startował w jednej konkurencji indywidualnej i w sztafecie. Sztafeta 8x 50 metrów stylem dowolnym. W sztafecie chłopcy i dziewczynki zajęły II miejsce. Ogromne Gratulacje !

Skład dziewcząt: Maja Gradoń, Weronika Mermer, Jagoda Trybuła, Paulina Deska, Karolina Deska, Maja Żelezik, Natalia Szewczykowska i Anastazja Osowska.

Skład chłopców: Julian Gruszka, Maximilian Gargano, Patryk Sojda, Wiktor Wala, Borys Wala, Igor Głowaczewski, Żegleń Dominik i Jakub Ślusarek.

 

Indywidualnie znakomicie spisali się: Maja Gradoń w stylu grzbietowym I miejsce, Patryk Sojda w stylu grzbietowym I miejsce, Maximilian Gargano I miejsce w stylu dowolnym, Wiktor Wala II miejsce w stylu motylkowym, Jagoda Trybuła III miejsce w stylu dowolnym, Karolina Deska III miejsce w stylu dowolnym i Borys Wala II miejsce w stylu grzbietowym.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.