Złota Drużyna „Siódemki”

W minionym tygodniu, w przepięknych okolicach roztoczańskiego parku narodowego, w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Impreza zgromadziła zwycięskie drużyny etapów wojewódzkich. Wśród najlepszych z najlepszych znalazła się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 7 w Częstochowie w składzie: Zuzanna Pietrasińska, Maja Gradoń, Jagoda Trybuła, Paulina Deska, Amelia Młynarczyk, Emilia Majewska. Dziewczęta pomimo dużej konkurencji zwyciężyły przełajowe zmagania, zostawiając za sobą 15 drużyn z całej Polski. Złote medalistki wielokrotnie osiągały wysokie wyniki w zawodach lekkoatletycznych, choć mistrzostwem kraju mogą pochwalić się po raz pierwszy. Serdecznie gratulujemy, Jesteśmy z Was dumni !!!

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.