Poczwórne zwycięstwo Siódemki!!!

12 października 2022r. przejdzie do historii naszej szkoły. To dzień, w którym reprezentacje naszej szkoły rozbiły przysłowiowy bank, wygrywając w czterech kategoriach wiekowych w sztafetowych biegach przełajowych. Podczas ćwierćfinału przełajowych sztafet, Siódemka nie miała sobie równych. Do grona,

od dawna wygrywających dziewcząt, dołączyli chłopcy, efektem tego, były cztery pierwsze miejsca i cztery awanse do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Rudzie Śląskiej. Serdecznie gratulujemy i przedstawiamy zwycięską reprezentacje: Zuzanna Pietrasińska, Jagoda Trybuła, Paulina Deska, Maja Gradoń, Amelia Młynarczyk, Emilia Majewska, Mateusz Pędziwiatr, Ignacy Całko, Eryk Staniec, Ignacy Całko, Aleksander Drewnik, Wiktor Wala – Igrzyska Dzieci. Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Wiktoria Kozłowska , Natalia Walaszczyk, Weronika Wójtowicz, Oliwia Czerwik, Daria Łukaszewska, Zuzanna Sztacherska, Olaf Tomalski, Adrian Jargosz, Dominik Liberda, Dawid Pytel, Przemysław Janczyk, Karol Knapik. 🥇🥇🥇🥇

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.