Sztafetowe Biegi Przełajowe – etap miejski

Wrzesień na ogół kojarzy się z nadchodzącą jesienią, nam natomiast z biegami przełajowymi, które co roku goszczą w kalendarzu naszych trenerów. W tym roku po raz kolejny reprezentacja dziewcząt obroniła tytuł najlepszych w Częstochowie, zarówno w kategorii igrzysk dzieci, jak i igrzysk młodzieży szkolnej. Skład młodziej drużyny: Amelia Młynarczyk, Jagoda Trybuła, Emilia Majewska, Maja Gradoń, Paulina Deska, Zuzanna Pietrasińska. Drużyna starsza: Daria Łukaszewska, Weronika Wójtowicz, Natalia Walaszczyk, Zuzanna Sztacherska, Oliwia Czerwik, Wiktoria Ciesielska. Wśród chłopców zwycięstwo wywalczyła młodsza drużyna w składzie: Wiktor Wala, Aleksander Drewnik, Ignacy Całko, Miłosz Piasecki, Mateusz Pędziwiatr, Eryk Staniec. Natomiast chłopcy starsi w ramach igrzysk młodzieży szkolnej stanęli na drugim stopniu podium. Skład drużyny: Adrian Jargosz, Olaf Tomalski, Bartłomiej Stolarczyk, Kacper Radomski, Dawid Pytel, Karol Knapik. Wszystkie, siódemkowe drużyny zakwalifikowały się do etapu powiatowego, który będzie etapem do finału wojewódzkiego. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy. Można powiedzieć, że nasi zawodnicy to już specjaliści od biegów przełajowych 😁🏆💪🏻🥇

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.