Finał Śląskiej Lekkoatletycznej Ligi Młodzików

W miniony weekend stadion, przy ulicy Dąbrowskiego gościł najlepsze zespoły kategorii młodzików ze śląska. Wśród licznej grupy zawodników z klubu sportowego CKS Budowlani znaleźli się również lekkoatleci z Siódemki. Pomimo tego, iż do kategorii młodzika jeszcze im daleko, wsparli swoich klubowych kolegów, co więcej Amelia Młynarczyk z klasy 5b i Emilia Majewska z klasy 7a punktowały, tym samym przyczyniając się do zdobycia drużynowo III miejsca przez wyżej wymieniony klub. Na tych samych zawodach pani Żaneta Trąbczyńska otrzymała medal z okazji 100-lecia Śląskiego Związku Lekkiej Atletyki za wybitne osiągnięcia sportowe oraz zaangażowanie w rozwój lekkiej atletyki wśród dzieci i młodzieży. Gratulujemy !!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.