Bezpieczna droga do i ze szkoły

Bezpieczna droga do i ze szkoły

Bezpieczna droga do i ze szkoły

 

W dniach 9 i 12 września 2022 r. uczniowie klas pierwszych i czwartych uczestniczyli w spotkaniach z funkcjonariuszem Policji w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. Celem spotkań było przypomnienie zasad bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły. Pan dzielnicowy omówił zasady poruszania się po chodniku, jezdni oraz podczas jazdy rowerem, hulajnogą, korzystania z środków transportu prywatnych i publicznych. Podkreślał ogromną rolę elementów odblaskowych, które każdy powinien posiadać. Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w spotkaniach, zadawali pytania dotyczące bezpieczeństwa, a także dzielili się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.