Uczennica Siódemki z powołaniem na Mistrzostwa Europy !!!

Zuzanna Gradoń

Zuzanna Gradoń

 

 

To, że lekkoatletyka jest podłożem do wszystkich dyscyplin sportowych wiemy nie od dziś. Udowodniła to Zuzanna Gradoń, uczennica lekkoatletycznej klasy sportowej. Zuzia na codzień trenuje lekkoatletykę, którą łączy z pływaniem, a od niedawna również ze strzelaniem. Wszystko połączone w całość daje fantastyczne wyniki Zuzi w pięcioboju nowoczesnym. Nasza uczennica pomimo, tak młodego wieku może pochwalić się nie lada osiągnięciem. Albowiem już w lipcu będziemy mogli śledzić poczynania Zuzi na Mistrzostwach Europy w pięcioboju nowoczesnym. Jest to pierwszy, taki sukces tej zawodniczki, choć na swoim koncie Zuzia ma ich naprawdę dużo. Trzymamy kciuki za udany debiut, na tak wysokiej randze zawodach !!!

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.