Zwycięstwo w Drużynowej Lidze lekkoatletycznej chłopców !

13 maja chłopcy z rocznika 2007 i 2008 zajęli pierwsze miejsce w Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej. W składzie naszej reprezentacji wzięło udział 15 chłopców i liczyło się 12 najlepszych wyników. Naszą szkołę reprezentowali: Gliźniewicz Oskar, Czerapak Michał, Wilk Antoni, Siuda Bartosz, Danasiewicz Adrian, Cianciara Oskar, Tomalski Olaf, Jaworek Igor, Kowalczyk Marcel, Stolarczyk Bartłomiej, Cyganek Patryk, Jura Tymoteusz, Krawczyk Kacper, Zemła Aleksander, Szczupak Antoni.

Najwięcej punktów zdobył Tymoteusz Jura w skoku wzwyż  102punkty wywalczył 1 miejsce indywidualnie. W biegu na 300metrów Oskar Gliźniewicz zdobył 101 punktów i wygrał swoją konkurencje. Bardzo dobrze spisał się Siuda Bartosz na 100metrów zajął 3miejsce, Olaf Tomalski w biegu na 600metrów zajął 1miejsce, a Igor Jaworek miejsce2. W biegu na 300metrów Michał Czerepak zdobył 3miejsce, a sztafeta 4x100m w składzie: Tomalski Olaf, Siuda Bartosz, Danasiewicz Adrian, Cianciara Oskar zajęła 2miejsce. Brawa i gratulacje dla całej drużyny!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.