Powiatowy Konkurs Przyrodniczo-Recytatorski „Przyroda uczy najpiękniej”

27 kwietnia 2022 r. w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie odbył się Powiatowy Konkurs Przyrodniczo – Recytatorski „Przyroda uczy najpiękniej”, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy oraz Starosty Częstochowskiego. Jego uczestnicy recytowali poezję dowolnie wybranych poetów, którzy w swoich utworach oddawali piękno i malowniczość polskiej przyrody.  Konkurs był podzielony na dwie kategorie wiekowe: klasy IV- VI oraz VII – VIII. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Kamila Jagusiak z kl. VII c oraz Jagoda Trybuła z kl. IV b. Obydwie zdobyły II miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Serdecznie im gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów!

 

Małgorzata Antosiewicz
Edyta Gąszczak

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.