Sukces uczennicy klasy VIII b Julii Trąbczyńskiej w Powiatowym Konkursie Recytatorsko-Wokalnym „English Through Art”

Jedna z naszych czołowych lekkoatletek, Julia Trąbczyńska udowodniła 24 marca 2022r. iż sport idzie w parze z nauką zdobywając tytuł laureata i zajmując I miejsce w  Powiatowym Konkursie Recytatorsko-Wokalnym „English Through Art” organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie. Julia recytowała fragment komedii Williama Shakespeare pt. „As you like it”  najpierw po angielsku, a następnie po polsku. Swoimi umiejętnościami recytatorskimi, znajomością języka angielskiego, interpretacją tekstu oraz przygotowanym strojem uczennica podbiła serca jurorów i pokonała innych uczestników.


 

Gratulujemy Julii i życzymy dalszych sukcesów:)

Opiekun konkursu: Katarzyna Sobieraj

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.