Deszcz medali dla Siódemki

Miniony weekend w raciborskiej hali sportowej odbyły się Halowe Mistrzostwa Śląska w Lekkiej Atletyce w  kategorii U12 i U14. Uczniowie lekkoatletycznych klas sportowych w barwach klubu CKS Budowlani reprezentowali nie tylko naszą szkołę, ale również nasze miasto. Wyniki, jakie osiągnęła reprezentacja przyprawiają o zawrót głowy. Zwłaszcza, że mistrzostwa zrzeszyły blisko 500 młodych zawodników z 26 klubów z województwa śląskiego. Nasi zawodnicy osiągnęli rekordy życiowe, czołowe miejsca, a z 12 medali zdobytych dla Częstochowy, aż 11 należy do zawodników z Siódemki. Medale zdobyli: Emilia Majewska – złoty medal w biegu na 60ppł, srebrny medal w biegu na 300m. Mateusz Pędziwiatr – srebrny medal w biegu na 60m, srebrny medal na 300m. Natan Kantorysiński złoty medal w skoku dal. Miłosz Piasecki złoty medal w biegu na 600m. Wiktor Wala srebrny medal w biegu na 600m. Jagoda Trybuła srebrny medal w biegu na 600m. Amelia Młynarczyk brązowy medal w biegu na 600m. Weronika Wójtowicz brązowy medal w skoku w dal. Zuzanna Pietrasińska brązowy medal w biegu na 1000m. Rekordami życiowymi mogą pochwalić się również Ignacy Całko w biegu na 300m, Kryspin Michalik w biegu na 60m i 300m, Paulina Deska i Wiktoria Męcik w biegu na 300m oraz Natalia Walaszczyk w wymagającym biegu na 1000m. Pracę, jaką włożyli uczniowie w treningi przyniosła zamierzone efekty. Jesteśmy z Was dumni !!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.