KARNAWAŁ

Karnawał to wyjątkowy czas! Czas przepełniony zabawą, radością i muzyką. Z uwagi na panującą sytuację pandemiczną w tym roku każda klasa bawiła się w swojej sali. Jednak w tych dniach sale klas I-III stały się w krainą księżniczek, wróżek, piratów, Batmanów oraz wielu innych wspaniałych postaci bajkowych. Uczniowie z wielką radością brali udział w zabawach i konkursach, m.in. Taniec na gazecie, Znikające krzesełka, Taniec z balonem czy też Zaczarowany worek. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się kurtyna, przy której dzieci chętnie pozowały do zdjęć. Nie obyło się również bez słodkiego poczęstunku. Wspólna zabawa dawała dzieciom wiele radości i była okazją do zintegrowania zespołów klasowych. Był to czas pełen niezapomnianych wrażeń!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.