Sukcesy Naszych Uczniów

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym “Jesień w parku”. Celem konkursu było uwrażliwienie uczniów na piękno przyrody w porze jesieni, kształtowanie zdolności manualnych poprzez różne techniki plastyczne oraz rozwijanie kreatywności uczniów. A oto zwycięzcy: II miejsce Aleksandra Kowenia kl.3b III miejsce Rafał Bogacz kl. 3b III miejsce Gabrysia Szymczyk kl. 3b Wyróżnienie Julia Opala kl. 3b Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy! Opiekun konkursu Katarzyna Duraj

Sukcesy uczniów edukacji wczesnoszkolnej

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym “Jesień w parku”. Celem konkursu było uwrażliwienie uczniów na piękno przyrody w porze jesieni, kształtowanie zdolności manualnych poprzez różne techniki plastyczne oraz rozwijanie kreatywności uczniów.
A oto zwycięzcy:
II miejsce Aleksandra Kowenia kl.3b
III miejsce Rafał Bogacz kl. 3b
III miejsce Gabrysia Szymczyk kl. 3b
Wyróżnienie Julia Opala kl. 3b
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!

Opiekun konkursu Katarzyna Duraj

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.