Wszechstronne sukcesy lekkoatletów !!!

Lekkoatletyka to fundament wszystkich dyscyplin sportowych. Na ostatnich międzyszkolnych zawodach pływackich udowodniły to lekkoatletki, której wywalczyły drugie miejsce w Częstochowie. Sukces ten był niewątpliwie znakomity, ponieważ dziewczęta wyprzedziły Szkołę Mistrzostwa Sportowego Nobilito, która specjalizuje się w właśnie w pływaniu. Wspaniale zaprezentowała się również sztafeta w składzie:  Maja Gradoń, Emilka Majewska, Emilka Wójcik, Paulina Deska , Karolina Deska, Maja Żelezik, Jagoda Trybuła i Zuzanna Sztacherska. Drużyna zajęła II miejsce. Wyniki indywidualne: rocznik 2009 – 2010: II m Maja Gradoń w stylu grzbietowym, II m Emilka Majewska w stylu dowolnym, VI m Emilka Wójcik w stylu klasycznym. Rocznik 2011- 2012 i młodsi: III m Paulina Deska w stylu klasycznym, IV m Karolina Deska w stylu grzbietowym, VIII m Maja Żelezik w stylu grzbietowym, III m Jagoda Trybuła w stylu dowolnym. Gratulujemy !!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.