Warsztaty świąteczne w Balooma Land

  8 grudnia 2021 r. uczniowie klas III A i III B wraz z nauczycielkami K. Brodziak, K. Duraj oraz K. Chęcińską- Siudeją brali udział w warsztatach świątecznych w Balooma Land. Podczas tych zajęć trzecioklasiści mieli okazję przekonać się, jaką radość sprawia samodzielne wykonanie pierniczków i czekoladek. Dzieci z ogromnym zapałem zabrały się do pracy i przygotowały pyszne słodkości, które mogły zjeść na miejscu lub zabrać do domu. W sali unosił się wspaniały zapach pieczonych pierników, w tle słychać było świąteczne piosenki, które wprawiły wszystkich w cudowny nastrój. Gdy smakowite wypieki i czekoladki były już gotowe, dzieci przystąpiły do dekorowania bombek. Uczniowie z wielką radością i zaangażowaniem wykonywali wszystkie zadania, co widać na załączonych zdjęciach.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.