SIÓDEMKA „PODBIJA” WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Niebywały sukces odniosła reprezentacja dziewcząt młodszych, które wzięły udział w wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczyny, po raz pierwszy w historii naszej szkoły pokonały wszystkie drużyny ze śląska i zakwalifikowały się do etapu ogólnopolskiego. Skład reprezentacji: Natalia Walaszczyk, Paulina Deska, Amelia Młynarczyk, Zuzanna Pietrasińska, Maja Gradoń, Emilia Majewska. Bardzo dobrym występem mogą pochwalić się również dziewczyny starsze, które zajęły wysokie drugie miejsce, ustępując jedynie reprezentacji Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu. Skład reprezentacji: Zuzanna Gradoń, Julia Kubik, Amelia Lemańska, Wiktoria Marcjanek, Julia Trąbczyńska, Martyna Cendrowska. W zawodach wzięli udział również chłopcy starsi, którzy w etapie powiatowym zajęli pierwsze miejsce, natomiast w etapie wojewódzkim ósme miejsce. Skład reprezentacji: Tymoteusz Jura, Olaf Tomalski, Michał Czerepak, Antoni Wilk, Igor Jaworek, Oskar Gliźniewicz. GRATULUJEMY i czekamy na kolejne sukcesy.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.