Złote sztafety Siódemki

Sztafeta to jedna z najbardziej efektownych i emocjonujących konkurencji w lekkiej altetyce. Na własnej skórze mogli to odczuć zawodnicy naszej szkoły, którzy wzięli udział w Festiwalu Sztafet zorganizowanym przez Szkolny Związek Sportowy. Nasza reprezentacja w Igrzyskach Dzieci w kategorii dziewcząt zajęła 1 miejsce. Wpływ na to miała sztafeta 4x100m w składzie: Paulina Deska, Amelia Młynarczyk, Jagoda Trybuła i Zuzanna Sztacherska oraz sztafeta szwedzka 100-200-300-400 w składzie: Emilia Majewska, Natalia Walaszczyk, Zuzanna Pietrasińska, Weronika Wójtowicz. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wśród dziewcząt złoty medal również trafił w ręce Siódemki. Dziewczęta wystąpiły w sztafecie 4x100m w składzie: Wiktoria Dądela, Wiktoria Marcjanek, Nadia Łągiewka, Daria Łukaszewska oraz w sztafecie olimpijskiej w składzie: Julia Kubik, Julia Trąbczyńska, Martyna Cendrowska, Zuzanna Gradoń. Pomimo tego, iż reprezentacja chłopców była najmłodsza wśród wszystkich drużyn, chłopcy wywalczyli brązowe medale. Skład reprezentacji: Wiktor Wala, Miłosz Piasecki, Mateusz Pędziwiatr, Kryspin Michalik – sztafeta 4x100m. Skład sztafety szwedzkiej: Jakub Kluźniak, Eryk Staniec, Adrian Jargosz, Jan Matyjaszek. Wyjątkowym gościem na zawodach była Pani Dyrektor Joanna Ziółkowska-Nowak, która nie od dziś jest najwierniejszym kibicem naszej utalentowanej młodzieży. Jesteśmy z Was dumni !!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.