MAMY JUŻ OPIEKUNÓW SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7

Opiekunki SU

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego

Dnia 16 września 2021 roku odbyły się w Siódemce wybory opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klas IV- VIII wybrali w demokratycznych wyborach nauczycieli, którzy będą opiekowali się Samorządem Uczniowskim w latach 2021-2023. Kadencja opiekunów zgodnie z regulaminem trwa 2 lata. W obecności przedstawicieli uczniów zliczone zostały głosy oraz sporządzony został protokół z wyborów.

Wybranymi opiekunkami zostały Panie:
Katarzyna Sobieraj uzyskując 37 głosów
oraz Ida Tamioła zdobywając 33 głosy.

Dowiedzieliśmy się, że Panie wspólnie przez kilka lat pełniły już tą  funkcję i są  bardzo wdzięczne za zaufanie i za nasze głosy. Z pewnością nas nie zawiodą ;).
W kolejnym tygodniu (od 20  do 25 września) trwać będzie kampania wyborcza uczniów chcących aktywnie działać w Zarządzie Samorządu Uczniowskiego.

Jeśli jesteś operatywny, kreatywny i pełen pomysłów kandyduj do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Możesz zostać:
przewodniczącym,  wiceprzewodniczącym  lub sekretarzem. Zgłoś się do opiekunów, nakręć spot czyli krótki filmik przedstawiający Twoją osobę oraz program wyborczy.
28 września odbędą się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego.
Zapraszamy do obejrzenia filmiku, przedstawiającego działalność Samorządu Uczniowskiego przez dwa ostatnie lata.

Samorząd uczniowski – film