„Idź Ty lepiej Koziołeczku, szukać swego Pacanowa” 

Uczniowie klasy 2 a i 2b wzięli udział w projekcie edukacyjnym „Idź Ty lepiej Koziołeczku szukać swego Pacanowa”, celem którego było wprowadzenie dzieci w świat literatury dziecięcej, promowanie czytelnictwa, kształtowanie właściwych postaw społecznych, poczucia przynależności narodowej a także wzbogacenie ogólnej wiedzy o świecie. Podczas przeprowadzonych zajęć dzieci poznały autora i ilustratora książek o Koziołku Matołku. Wspólnie przygotowały kąciki projektowe, powitały Koziołka w Naszej Szkole i wykonały wiele zadań przewidzianych w projekcie. Projekt wywołał spore zaciekawienie wśród dzieci, które z dużym zaangażowaniem śledziły losy głównego bohatera. Wszystkim uczniom biorącym udział w projekcie dziękujemy za zaangażowanie i kreatywne pomysły.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.