Złotka Siódemki !!!

Wspaniale zakończył się sezon biegowy dla reprezentacji dziewcząt naszej szkoły. W finale województwa śląskiego w drużynowych zawodach przełajowych, zarówno w ramach igrzysk dzieci, jak i igrzysk młodzieży szkolnej Siódemka okazała się niepokonana. Nasza drużyna zwyciężyła zawody pokonując najlepsze szkoły z województwa śląskiego. Nie straszny był im żar lejący się z nieba, mocna konkurencja czy nakładające się zmęczenie po kolejnych już zawodach sportowych. Brawo dziewczyny, Jesteście niesamowite!!!  Skład drużyny U16: Julia Kubik, Julia Trąbczyńska, Amelia Lemańska, Wiktoria Marcjanek, Wiktoria Dądela, Nadia Łągiewka. Skład drużyny U14: Zuzanna Gradoń, Emilia Majewska, Natalia Walaszczyk,Weronika Wójtowicz, Zuzanna Pietrasińska, Daria Łukaszewska.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.