Zwycięstwo Siódemki w Trójboju Lekkoatletycznym!!!

09 czerwca, tym razem na stadionie miejskim w Częstochowie, swoją wyższość nad innymi szkołami z naszego miasta pokazały dziewczęta z lekkoatletycznych klas sportowych. Rywalizując w trzech konkurencjach – skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 60m zwyciężyły całe zawody i ustanowiły rekord naszej szkoły.  Etap miejski okazał się również szczęśliwy dla drużyny chłopców, którzy zajęli drugie miejsce. Skład reprezentacji dziewcząt: Emilia Majewska Va, Zuzanna Pietrasińska Va, Lena Gawron Va, Paulina Deska IIIa. Skład drużyny chłopców: Mateusz Kluźniak IVa, Eryk Staniec IVa, Jacek Kowalik IVa, Wiktor Wala IIIa, Kryspin Michalik IIIa. Indywidualnie podium również należało do Siódemki, najwięcej punktów zdobyła Emilia Majewska, tuż przed Zuzanną Pietrasińską

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.