Uczennice Siódemki na Mistrzostwach Polski !!!

W miniony weekend na stadionie AZS Łódź odbyły się Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach. Jest to pierwsza tego rodzaju impreza, w której wzięły udział uczennice naszej szkoły. W kategorii młodziczek U16 do reprezentacji zakwalifikowały się: Julia Trąbczyńska, Julia Kubik i Martyna Cendrowska z klasy VIIb. Zawodniczki biegały w bardzo ciekawej i widowiskowej sztafecie szwedzkiej, w której zespoły rywalizują ze sobą kolejno na dystansach 100,200,300 i 400m. W barwach klubu CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA dziewczyny, jako rocznik młodszy wywalczyły X miejsce, zdobyły doświadczenie na przyszłość oraz mogły po raz pierwszy poczuć „smak” , tak wysokiej rangi zawodów. Czwartą zawodniczką w drużynie była klubowa koleżanka dziewczyn Kinga Woś. Trzymamy kciuki za kolejne sportowe wyzwania !!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.