Aktywna Wiosna!!!

Nasza szkoła bierze udział w miejskiej kampanii Aktywna Wiosna, której patronat objął Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk. Zadaniem uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły jest zbieranie punktów przydzielanych za aktywny sposób pokonywania drogi do szkoły. Uczestnicy kampanii mogą korzystać z roweru, hulajnogi, rolek, deskorolki czy kijów do nordic walking, a pokonany dystans przekazują nauczycielom wychowania fizycznego. Najbardziej aktywna klasa otrzyma nagrodę ufundowaną przez Panią Dyrektor Joannę Ziółkowską-Nowak. Zatem „Siódemka” do dzieła !!!

Akcja trwa do 25 czerwca. Każdy uczestnik zobowiązany jest do przekazania zgody nauczycielom wychowania fizycznego, która znajduje się w załączniku. Zachęcamy również do obejrzenia filmiku promującego akcję Aktywna Wiosna nagranego przez nasze trenerki J

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.