Szkolne obchody Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek

5 listopada 2020 roku w naszej szkole świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Kolorowe obchody tego magicznego dnia odbyły się wśród wszystkich klas edukacji wczesnoszkolnej. Uczniowie klas I- III w pięknych przebraniach przechadzali się po szkolnych korytarzach, spacerowali wśród bajek w bibliotece szkolnej, prezentowali sylwetki bohaterów ulubionych bajek i legend oraz czytali bajkowe historie. Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich z wielkim zaangażowaniem wcielili się w bajkowe postaci oraz wykazali się dużą wiedzą na temat znanych bajek. W szkole w tym dniu panowała bajkowa atmosfera. Wszystkie przebrane osoby wzięły udział w sesji fotograficznej, którą można zobaczyć w galerii.  

Więcej zdjęć z wydarzenia

Dziękuję wszystkim uczniom z klas I, II i III,
którzy przygotowali piękne przebrania i przedstawili bohaterów ulubionych bajek.
Małgorzata Antosiewicz  

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.