Dziecięcy Memoriał Ireny Szewińskiej 2020 r.

W Konopiskach na stadionie lekkoatletycznym odbyły się zawody poświęcone znakomitej lekkoatletce Irenie Szewińskiej. Na sportowej arenie rywalizowali ze sobą młodzi zawodnicy z całego województwa śląskiego.Wśród nich znaleźli się również zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 7, którzy w barwach klubu CKS Budowlani zajmowali czołowe lokaty w różnych konkurencjach lekkoatletycznych. Memoriałowi towarzyszyły gwiazdy sportu, olimpijczycy, nie zabrakło również ceremoniału zapalenia symbolicznego znicza olimpijskiego i wciągnięcia flagi olimpijskiej. Po medale na zawodach sięgnęli: Julia Kubik I miejsce w biegu na 100m, Emilia Majewska I miejsce w biegu na 300m, Weronika Wójtowicz II miejsce w biegu na 300m, Martyna Cendrowska II miejsce w biegu na 600m, Natalia Walaszczyk III miejsce w biegu na 600m, Wiktoria Marcjanek III miejsce w biegu na 300m, Zuzanna Pietrasińska III miejsce w skoku w dal U12, Wiktoria Dądela III miejsce w skoku w dal U14, Tymoteusz Jura III miejsce w skoku w dal U14. Na najwyższym stopniu podium stanęły również dwie nasze sztafety, młodsza w składzie: Emilia Majewska, Natalia Walaszczyk, Weronika Wójtowicz i starsza w składzie: Julia Kubik, Wiktoria Dądela. Brawo Siódemka!!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.